>>     O nas

O nas

Firma IT Service , w skrócie ITS powstała w 2004 roku i od samego początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu szerokopasmowego internetu osobom prywatnym oraz firmom. Pierwotnie usługi świadczone były w miejscowości Grębów, jednak dynamiczny rozwój skutkuje konsekwentnym poszerzaniem obszaru działania (mapka zasięgu) oraz wprowadzaniem nowych usług.

Znamy doskonale lokalny rynek, oczekiwania grupy docelowej, surowe wymagania, potrzeby oraz trendy. Profesjonalne podejście pozwala nam sprostać wszelkim, niejednokrotnie wysokim wymaganiom.

Inwestycje poczynione przez IT Service pozwalają nam świadczyć dla Państwa usługi stojące na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym, jak również zapewnić krótkie terminy podłączeń. Kompleksowe podejście, charakteryzujące nasze działania, nastawione jest na zapewnienie naszym klientom usług internetowych w pełnym wachlarzu opcji, zaczynając od usług dla domu, kończąc na usługach przeznaczonych dla dużych przedsiębiorstw.

Realizujemy te zadania wykorzystując pełen potencjał naszych pracowników, narzędzi, mediów elektronicznych i urządzeń sieciowych czołowych producentów. Zgodnie z przyjętą strategią dążymy do tego, aby nasi Klienci, korzystając z naszych usług byli maksymalnie zadowoleni.

Gwarancja jakości!
Dostarczamy usługi dla osób prywatnych oraz firm

Firma IT Service , w skrócie ITS powstała w 2004 roku i od samego początku swojej działalności koncentruje się na dostarczaniu szerokopasmowego internetu osobom prywatnym oraz firmom.

Promocje
INTERNET RADIOWY
INTERNET RADIOWY I ŚWIATŁOWODOWY
Mapa zasięgu

Zobacz mapkę
ITService WIFI

Router WI-FI 300Mb w standardzie N
- dla pakietów radiowych za 79zł
- dla pakietów światłowodowych za 40zł
Zobacz więcej
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych